Dobrý den, šla by udělat šablona ne stříkání nápisů?
Zuzana Procházková
Dobrý den, pokud chci na houbařský nůž jméno a obrázek houby tak to tak mám napsat do textu? Nebo tam je obrázek automaticky a píšu jen jméno? Děkuji za odpověď. Procházková
Michal Frčka (Administrátor)
Dobrý den,
obrázek hříbku dáváme automaticky. Pokud budete chtít něco jiného, tak to připište do textu nebo do poznámky ;)
S pozdravem,
Bobříkov
Jana
Dobrý večer,
chtěla bych se zeptat zda půjde udělat vánoční ozdoba se jménem- Viktorka. Nebo je jméno dlouhé?Moc děkuji za odpověď. Jana
Michal Frčka (Administrátor)
Dobrý den,
určitě to není problém. Dělali jsme i delší jména ;)
S pozdravem,
Bobříkov
Eliška Kozubíková
Dobrý den, 18.7.2025 jste mi potvrdili že na objednávce 034252 usilovně pracujete. Kde je vaše úsilí.?
Libuše Mušálková
Dobrý den.Komunikujete se zákazníky,nebo jen oznamite že má zaplaceno a pak nic.Čislo objednávky je 034060 . Děkují Mušálková
Alexandra Soukupová
Dobrý den, šla by udělat šablona ne stříkání nápisů?
Zuzana Procházková
Dobrý den, pokud chci na houbařský nůž jméno a obrázek houby tak to tak mám napsat do textu? Nebo tam je obrázek automaticky a píšu jen jméno? Děkuji za odpověď. Procházková
Michal Frčka (Administrátor)
Dobrý den,
obrázek hříbku dáváme automaticky. Pokud budete chtít něco jiného, tak to připište do textu nebo do poznámky ;)
S pozdravem,
Bobříkov
Jana
Dobrý večer,
chtěla bych se zeptat zda půjde udělat vánoční ozdoba se jménem- Viktorka. Nebo je jméno dlouhé?Moc děkuji za odpověď. Jana
Michal Frčka (Administrátor)
Dobrý den,
určitě to není problém. Dělali jsme i delší jména ;)
S pozdravem,
Bobříkov
Eliška Kozubíková
Dobrý den, 18.7.2025 jste mi potvrdili že na objednávce 034252 usilovně pracujete. Kde je vaše úsilí.?
Libuše Mušálková
Dobrý den.Komunikujete se zákazníky,nebo jen oznamite že má zaplaceno a pak nic.Čislo objednávky je 034060 . Děkují Mušálková